کتاب “خردمندانه زندگی کنید، خوب زندگی کنید”

[purchase_link id=”2642″ text=”افزودن به سبد” style=”button” color=”gray”]

“کتابی از سوامی کریانداندا”

گفته های این کتاب شامل درس‌هایی است که من خودم در زندگی آموخته‌ام، چه از طریق تجربه و چه از طریق آزمون و خطا. گاهی اوقات با درد یا ناامیدی عمیق؛ بارها از طریق یک شادی درونی تقریبا غیر قابل تحمل. سال‌ها پیش یکی به من گفت: « تو هرگز رنج نکشیده ای؛ می‌توانی آهنگهای شاد بنویسی.» من پاسخ دادم: “برعکس، به خاطر رنج کشیدنم است که  حق ابراز خوشحالی را به دست آورده ام.” آنچه من در اینجا ارائه کردم ثمره چندین سال زندگی متفکرانه است.

این ارائه ی یک بازبینی کامل از کتاب قبلی من است، همین حالا این کار را انجام بده! از بیش از صد کتابی که تا کنون در زندگی ام نوشته ام، همین حالا این کار را انجام بده! در واقع همیشه (تا به حال) یکی از کتاب های مورد علاقه من بوده است – تا آنجا که وقتی من اولین بار آن را در سال 1995 منتشر کردم، با اشتیاق به اشتراک گذاری این کتاب با دیگران، هزینه چاپ پنج هزار نسخه را خودم پرداخت کردم و آن را به رایگان در اختیار دیگران قرار دادم.

امروز، بعد از چهارده سال، این نسخه اصلاح شده را هم به دلیل اشتیاق مداومم به این کتاب و هم به دلیل رشد مستمرم در بینش هایی که بیان می کند، ارائه می کنم. من از شما می‌خواهم به عنوان لطفی به خود : این مجموعه اندیشه ها را بخرید، درخواست کنید یا قرض بگیرید. (اما آن را دزدی نکنید!—به گفته ی 10 آوریل مراجعه کنید.) آن را روی میز خواب یا اتاق مراقبه خود نگه دارید. هر روز صبح از آن بخوانید و در مورد آن تامل کنید، در طول روز هر فکری که به ذهنتان میرسد آن را بیاد بیاورید. اگر حتی یک جمله بتواند شما را از دردهایی که در زندگی خود تجربه کرده ام در امان بدارد، احساس رضایت فراوانی خواهم کرد. هر آزمایشی که با آن روبرو هستید یا با آن روبرو شده اید، به احتمال زیاد شبیه به آزمایشاتی هستند که من نیز می شناسم.

فهرست

عنوان مطلبشماره ی صفحه
پیشگفتار مترجم1
پیشگفتار3
ژانویه5
فوریه15
مارس24
آوریل34
مه43
ژوئن55
ژولای64
اوت76
سپتامبر89
اکتبر102
نوامبر113
دسامبر125
کتاب های دیگر نویسنده136

فایل پی دی اف کتاب پس از پرداخت به ایمیلی که در هنگام پرداخت قید کرده اید ارسال می شود. لطفا ایمیل های اینباکس و هرزنامه ها را ببینید. در صورت اشکال در دریافت ایمیل لینک دانلود کتاب، رسید خرید را به ایمو به شماره ی 00905318253801 یا واتس اپ به شماره ی 00989128062434 بفرستید که فایل برای شما ارسال گردد.

لطف بفرمایید برای خرید در ایران از آیکون زیر استفاده نمایید:

[purchase_link id=”2642″ text=”افزودن به سبد” style=”button” color=”gray”]

لطف بفرمایید برای خرید کتاب از خارج ایران از نشانی زیر اقدام نمایید:

https://www.lulu.com/search?contributor=Fatemeh+Zahedi&adult_audience_rating=00&page=1&pageSize=10

سپاس بسیار از همراهی و خ

سبد خرید
پیمایش به بالا